See on laager kõigile askeldajatele (4-10. aastased), kes on õppeaasta jooksul askeldajate klubi tööst osa võtnud või ka kõigile teistele lastele, kes tahaksid askeldajatega koos olla.

Neljal päeval räägime sõprusest. Sõprusest inimestega ning sõprusest Jeesusega, kes tahab olla iga lapse ja suure parim sõber.

Askeldajatele kohaselt ööbime koos oma vanema(te)ga telkides ning teeme põnevaid ja lahedaid asju - näiteks käime ujumas, teeme sporti, meisterdame, seikleme ja muidugi õpime kogu selle askeldamise juures paremini tundma Jumalat ning sõpra Jeesust.

Osavõtutasud:  

Alates 01.07 on osalustasud 5/10€ kõrgemad.

Laagri üldinfo - laagrisse kaasa

Tere, askeldajad ja emad-isad. 

Mul on hea meel, et olete tulemas 2023. aasta askeldajate laagrisse pealkirjaga “Minu sõber”, mis toimub 13-16. juulini Rõõmusaare laagrikeskuses, (Rõõmusaare-Mäe ja Rõõmusaare-Jõe), Samliku külas, Põhja-Pärnumaa vallas - https://goo.gl/maps/Tj2S2sHVDCiLUt6y8.  

Kõigepealt kõige olulisem: askeldajate laager on kristlik telklaager, mis on mõeldud 4-10- aastastele lastele. Lapsed on laagrisse oodatud ainult koos lapsevanema või seadusliku hooldajaga.  

Kui oled käinud adventkoguduse askeldajate klubis, siis on sul mõned laagritegevused juba tuttavad. Kui aga veel mitte, siis tea, et laagris on tore. 

Saabuda on soovitatav neljapäeval, kella 15-17 – siis on piisavalt aega telgi püstitamiseks ja laagriga tutvumiseks. Samas on esimeseks ühiseks tegevuseks kell 18 õhtusöök ning laagri avamine on kavas 19:30. 

Laagri lõpetame pühapäeval kell 14, peale mida sööme veel lõunat, et mitte tühja kõhuga teele minna. 

Mida laagrisse kaasa võtta?  

Riided ja jalanõud: 

Magamiseks: 


NB! JÄTA KOJU: 

Mida veel peaksid teadma? 


Lisainfo ja kontakt: Jaanus-Janari 5662 5526, Kristi 5662 5552 

Kohtumiseni laagris! 

Jaanus-Janari Kogerman

Eesti rajaleidjate ja askeldajate töö juht 

Veidi 2022. aasta laagri pilte